onderzoek en advies in recreatie en toerisme


contact

Neem gerust contact met ons op via telefoon of e-mail. We houden flexibel kantoor in Utrecht en Arnhem, en we komen graag bij u langs!

info@ruimteenvrijetijd.nl

LinkedIn

Tinco Lycklama
06 5338 3550
lycklama@ruimteenvrijetijd.nl

Jan Jaap Thijs
06 5117 4193
thijs@ruimteenvrijetijd.nl

Annemiek Riefel
06 15640284
riefel@ruimteenvrijetijd.nl

Ellen Ruiter
06 1160 6286
ruiter@ruimteenvrijetijd.nl

Albertien Perdok
06 2808 5431
perdok@ruimteenvrijetijd.nl

Cindy Gelderman
06 1519 4195
gelderman@ruimteenvrijetijd.nl

Per post:

Bureau voor Ruimte & Vrije Tijd
Uilenkamp 8
3972 XR Driebergen-Rijsenburg

Wij zijn geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder het volgende nummer: 53041542.
Een groot deel van de foto's op deze website zijn gemaakt door Mirjam Verschoor Fotografie.